HERFSTWEEK DAG 3

We zijn al weer halverwege de herfstweek, maar treur niet, er komen nog een aantal hele leuke activiteiten aan! 🎙🍽🤳🏻

Vandaag starten we met twee oerhollandse activiteiten! 🇳🇱🌷 

Dordrechts shantykoor ‘De Admiraliteit’ komt onder begeleiding van de accordions maar liefst 2 uur lang de zaal van Dorpshuis ‘De Krakeling’ vullen met traditionele zeemansliederen. Het optreden start om 15:00 en duurt tot 17:00. 

Aansluitend aan het shantykoor wordt het stamppot buffet, verzorgd door Dick van Doesburg, geserveerd. Het buffet zal van 17:00 tot 19:00 duren en wordt in dezelfde zaal van Dorpshuis ‘De Krakeling’ opgediend. 

’S avonds is het tijd voor de jeugd (12 t/m 18 jaar) om te laten zien hoe goed ze zijn in het maken van selfies. Om 19:45 start de inschrijving bij Dorpshuis ‘De Krakeling’ waarbij er groepjes van max. 4 personen zich op kunnen geven. De challenge duurt van 20:00 tot 22:00 en zal op de straten van Heukelum uitgevoerd moeten worden. Houd er rekening mee dat er aangebeld kan worden! De groep met de meest originele selfies wint gratis entree voor de DJ avond + consumpties én een cadeaubon van A15 Karting t.w.v. €50,-!!! 

Zorg dat de telefoons opgeladen zijn en de maagjes leeg! 

Geef een reactie