NL-Doet, wij doen mee.

De Oranjevereniging heeft zich aangemeld voor de landelijke actiedag van NL-Doet van het Oranjefonds op zaterdag 21 Maart.

Trots op Heukelum

Wij als Oranjevereniging zijn trots op ons mooie stadje en genieten ieder jaar weer als we met elkaar het Wilhelmus en ons Heukelum lied ten gehore brengen tijdens de aubade bij de muziektent.

De muziektent

Het valt ons op dat de muziektent er de laatste jaren nogal verwaarloosd en vies uit ziet en daarom hebben wij bedacht dat we dit eens flink onder handen gaan nemen.

Het Oranjefonds

Wij hebben van het Oranjefonds een bijdrage gekregen om dit realiseren.
Maar met alleen geld komen we niet ver!  Wij hebben ook vrijwilligers nodig , die samen met ons de muziektent weer de uitstraling geven die hij verdient, namelijk een plek om samen te komen midden in onze mooie stadje Heukelum.
Wil jij ons zaterdag 21 Maart ondersteunen tussen 8.30 en 12 uur?  Geef je dan bij het secretariaat van de Oranjevereniging ( Marielle Bakker)op telnr: 0345-610018

Add a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *